Zábava pro veřejnost

Pro milovníky rychlých gum, adrenalinu, dobrodruhy a podobný cvoky, připravujeme mnoho způsobů motoristické zábavy. Jako je driffting na všem a pořád, různé jízdy v různých terénech s čímkoliv, závody dragsterů a monster trucků apod. Nezapomínáme ani na ty normálnější a  můžete si čistě zajezdit i na asfaltu (autodromy, letiště apod.) osobními, sportovními, závodníky i super sportovními vozy.

U nás nejde o pasivní zábavu, kdybyste byli pouhými pozorovateli. U nás si sami zajezdíte…ve svých či půjčených vozech, sami jako řidiči či jako spolujezdci.

 Takovéto akce jsou vhodné nejen jako individuální zábava, ale i jako společenská zábava pro různé typy oslav, jsou to výborné dárky pro vaše blízké a kamarády. V takových případech jsme schopni pro vás připravit i všechny náležitosti související s oslavami…zajištění restaurace, doprovodný společenský program, hudba, ubytování apod. 

Akce děláme pravidelně, nicméně protože nemáme pravidelný kalendář těchto akcí, je nutné sledovat naše webové a facebookové stránky, kde se vždy včas dozvíte, kde a co děláme.

Kontakty

Michal Krb

jednatel & ředitel

Telefon: +420 725 508 520

E-mail: michalkrb@bomproduction.cz

BOM Production s.r.o

Francouzská 299/98,
Praha 10 Vršovice,
101 00

IČ: 053 363 84