Zážitkový marketing pro firmy

Cílem našeho zážitkového marketingu je zlepšení vztahů s vašimi partnery, klienty a zaměstnanci. Dále je možné tento marketing využít k samotnému prodeji zboží, nebo k prezenzentaci společnosti.

Spolu s vámi je vezmeme na cestu plnou silných, originálních a nezapomenutelných zážitků.

Model nášeho zážitkového marketingu je zaměřen především na auto-moto sport. A jeho největší předností krom atraktivity samotného špičkového motosportu, je spojení prvků motorsportu s prvky kultury, zábavy a potřebamy obchodu.

Rozhodně se nebudete nudit, odnesete si od nás hodně zážitků a dobrou náladu.  

I když jsme zaměřeny na auto-moto sport neznamená to, že jedinou vaší zábavou bude jízda rychlým autem.

Máme několik variant, jak si můžete den s námi pořádně užít….od závodu na motokárách, po jízdu super rychlým sportovním vozem na autodromu, výstavu luxusních vozů, až po jízdu se sportovní autodráhou či RC autíčky. Umíme akci obohatit i o další prvky z jiných sportů, jako je letecký sport, boby, hokej, rugby, alpské lyžování, ale i o další prvky zábavy z mnoha oborů lidských činností. 

Vše je možné absolvovat na vnitřních i venkovních drahách a areálech. U každé naší akce vždy najdete doprovodný program s dalšími adreanalinovými soutěžemi ušitými vám na míru, kvalitní catering, v případě nutnosti dostupné ubytování se zajímavým večerním společenským a kulturním programem. 

 

Kontakty

Michal Krb

jednatel & ředitel

Telefon: +420 725 508 520

E-mail: michalkrb@bomproduction.cz

BOM Production s.r.o

Francouzská 299/98,
Praha 10 Vršovice,
101 00

IČ: 053 363 84