Reference

ECCE HOMO ŠTERNBERK

Pana Krba nám doporučil náš dlouholetý partner Josef Křenek s Křenek Motorsport s. r.o. S tím, že by nám mohl zvýšit atraktivitu našeho závodu Ecce Homo. A to svým konceptem zážitkových společensko  motoristických akcí. 

Zaujalo nás to a dohodli jsme se s panem Krbem  na spolupráci. V rámci našeho závodu a celého doprovodného programu u nám  zrealizoval doprovodny zážitkový program s motorismem pro širokou veřejnost. Celá spolupráce  proběhla hladce a ocenili jsme i flexibilní, přátelskou a konstruktivni komunikaci. 

Vlastimil Malik, ředitel ME v závodech automobilů do vrchu Ecce Homo Šternberk.

 

NC METROPOLE ZLIČÍN, PRAHA


Dobrý den,

zasílám referenci na agenturu pana Krba, se kterou jsem dvakrát spolupracovala za mého působení v Nákupním centru Metropole Zličín, kde jsem byla marketingovou koordinátorkou v letech 2010-2018.

Pan Krb se svou agenturou BOM Production s.r.o u nás dělal v Metropoli Zličín dvě eventové akce. Jedna byla čistě motoristická a druhá byla kombinací motorismu s dětským dnem. V obou dvou případech se akce povedly, po organizační stránce byly  perfektně zvládnuty a splnily veškerá naše očekávání. 

 

Daniela Hanušová

Galerie

Kontakty

Michal Krb

jednatel & ředitel

Telefon: +420 725 508 520

E-mail: michalkrb@bomproduction.cz

BOM Production s.r.o

Francouzská 299/98,
Praha 10 Vršovice,
101 00

IČ: 053 363 84